Ceník připojení k internetu (platnost od 1.9.2019)
Připojení k internetu nabízíme v obcích Říčky, Domašov, Javůrek, Rudka, Litostrov a Lesní Hluboké.
Všechny tarify jsou bez omezení přenesených dat.

Tarify Doma-Net Max jsou nabízeny bezdrátovou technologií airMAX v pásmu 5 GHz, se symetrickou rychlostí (rychlost stahování = odesílání). Podle technických možností jsou rychlosti průběžně navyšovány a to i stávajícím zákazníkům.

Tarify Doma-Net jsou nabízeny bezdrátovou technologií WiFi v pásmu 2,4 GHz. V současnosti již není technicky možné výrazně navyšovat jejich rychlost.

* v nočních hodinách od 23:00 do 10:00 se zvyšuje rychlost stahování (download). Toto navýšení se týká všech tarifů v síti s tím, že vyšší rychlost není garantována. Především v domácích bezdrátových sítích a na starších počítačích může dojít k tomu, že nebudete moci využít plně tohoto bonusu.

Všeobecné podmínky služeb elektronických komunikací společnosti MIDGARD Networks s.r.o.


Akce pro naše zákazníky
Pro stávající zákazníky - pokud doporučíte známému internet a on se stane naším zákazníkem obdržíte od nás 1 měsíc internetu ZDARMA. Doporučení zašlete elektronicky popřípadě SMSkou správci sítě.
Pevná veřejná IP adresa - pro zákazníky s tarifem Max 30 na požádání ZDARMA, u ostatních tarifů za 39,- měsíčně. Zákazník si je vědom rizik spojených s používáním veřejné IP adresy.
Pro držitele průkazů ZTP a pro občany s věkem nad 58 let - Tarif Doma-Net 6 nebo Max 8 se SLEVOU 50 % (125,- měsíčně). Zákazník platbu provádí přes SIPO, majitel přípojky se shoduje s plátcem SIPO.
Pro chataře a chalupáře - standardní tarif na potřebnou dobu nebo připojení tarifem Doma-Net 8 nebo Doma-Net Max 20 za 100,- měsíčně. Sleva předpokládá využití připojení o prázdninách, víkendech a svátcích, tarify jsou účtovány po měsících.
Pro zákazníky s tarifem Max 30 - jedno seniorské připojení tarifem Doma-Net 6 nebo Max 8 v rámci rodiny ZDARMA.
Pro zákazníky přecházející od jiných poskytovatelů - než se dořeší výpověď předchozího poskytovatele, internet ZDARMA. Tarif, který bude smluvně sepsán bude platit už v době přechodu.


Zprovoznění připojení a další služby

Cena zprovoznění připojení závisí na způsobu jeho provedení, od připojení stolního počítače až po domácí nebo podnikové sítě a zahrnuje cenu použitých prvků. Aktivace a jiné podobné poplatky nejsou účtovány. Akceptujeme použití Vámi dodaných prvků. Případné reklamace námi dodaných zařízení řešíme okamžitou výměnou. Našim zákazníkům zajišťujeme servis počítačů za symbolickou cenu, zahrnující také prodej počítačů a příslušenství (monitory, tiskárny ...). S žádostí o cenovou nabídku kontaktujte správce sítě.