Ceník připojení k internetu (platnost od 15.8.2018)
Připojení k internetu nabízíme v obcích Říčky, Domašov, Javůrek, Rudka, Litostrov a Lesní Hluboké.
Všechny tarify jsou bez omezení přenesených dat.

Tarify Doma-Net Max jsou nabízeny bezdrátovou technologií airMAX v pásmu 5 GHz, se symetrickou rychlostí (rychlost stahování = odesílání). Podle technických možností jsou rychlosti průběžně navyšovány a to i stávajícím zákazníkům.

Tarify Doma-Net jsou nabízeny bezdrátovou technologií WiFi v pásmu 2,4 GHz. V současnosti již není technicky možné výrazně navyšovat jejich rychlost.

* v nočních hodinách od 23:00 do 10:00 se zvyšuje rychlost stahování (download). Toto navýšení se týká všech tarifů v síti s tím, že vyšší rychlost není garantována. Především v domácích bezdrátových sítích a na starších počítačích může dojít k tomu, že nebudete moci využít plně tohoto bonusu.


Akce pro naše zákazníky
Pro stávající zákazníky - pokud doporučíte známému internet a on se stane naším zákazníkem obdržíte od nás 1 měsíc internetu ZDARMA. Doporučení zašlete elektronicky popřípadě SMSkou správci sítě.
Pevná veřejná IP adresa - pro zákazníky s tarifem Max 30 a vyšším na požádání ZDARMA, u ostatních tarifů za 39,- měsíčně. Zákazník si je vědom rizik spojených s používáním veřejné IP adresy.
Pro držitele průkazů ZTP a pro občany s věkem nad 58 let - Tarif Doma-Net 3 nebo Max 6 se SLEVOU 50 % (125,- měsíčně). Zákazník platbu provádí přes SIPO, majitel přípojky se shoduje s plátcem SIPO.
Pro chataře a chalupáře - standardní tarif na potřebnou dobu nebo připojení tarifem Doma-Net 6 nebo Doma-Net Max 20 za 100,- měsíčně. Sleva předpokládá využití připojení o prázdninách, víkendech a svátcích, tarify jsou účtovány po měsících.
Pro zákazníky s tarifem Max 30 - jedno seniorské připojení tarifem Doma-Net 3 nebo Max 6 v rámci rodiny ZDARMA.
Pro zákazníky přecházející od jiných poskytovatelů - než se dořeší výpověď předchozího poskytovatele, internet ZDARMA. Tarif, který bude smluvně sepsán bude platit už v době přechodu.


Zprovoznění připojení a další služby

Cena zprovoznění připojení závisí na způsobu jeho provedení, od připojení stolního počítače až po domácí nebo podnikové sítě. Zahrnuje cenu použitých prvků a práci při instalaci připojení. Aktivace a jiné podobné poplatky nejsou účtovány. Akceptujeme použití Vámi dodaných prvků. Na námi dodaná zařízení platí prodloužená záruka po celou dobu trvání smlouvy. Případné reklamace řešíme okamžitou výměnou. Našim zákazníkům zajišťujeme servis počítačů za symbolickou cenu, zahrnující také prodej počítačů, příslušenství (monitory, tiskárny ...) a spotřebního materiálu (náplně tiskáren ...). S žádostí o cenovou nabídku kontaktujte správce sítě.