IP telefonie - volejte bez stálých plateb a levne!

IP telefonie (VoIP) je služba nahrazující volání přes pevnou linku. Služba je bez stálých poplatků, platíte pouze čas, který provoláte. Při přechodu z pevné linky, můžete zachovat své stávající číslo. Máte-li svůj oblíbený telefonní přístroj (záznamník a podobně), také jej můžete používat nadále.

Ceník hovorného Ceník zařízení

Digitální televize - spousta programů v digitální kvalitě pro všechny zdarma!

Pozemní digitální vysílání (DVB-T) přináší v současnosti kvalitní příjem spousty českých, slovenských a rakouských programů pro všechny zdarma. Nároky na anténní techniku jsou přitom minimální, obvykle stačí přeuspořádat stávající antény a upravit některé prvky. Potřebné komponenty dodáme a veškeré práce zajistíme, našim zákazníkům za zvýhodněnou cenu.

IP Televize - doplňkové sledování TV na počítači a v mobilních zařízeních

Pro naše zákazníky využívající připojení k internetu prostřednictvím technologie airMAX jsme připravili Internetovou Televizi. Služba sledovanitv.cz přináší televizi přímo do Vašeho počítače nebo mobilních zařízení. Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů. Sledování Ordinace a Ligy mistrů současně tak již nebude žádný problém. Služba IPTV je za poplatek 60 Kč vč. DPH (autorské + provozní poplatky). Klientům s tarifem MAX 25 nabízíme využití služby ZDARMA. Pro aktivaci napište správci sítě.